Betoniarnia Świniarski

Rodzinna firma z tradycjami. Dbamy o ciągły rozwój wprowadzając nowe technologie do produkcji prefabrykatów. Zakład Betoniarski Łukasz Świniarski jako jeden z 15 przedsiębiorstw w kraju jest licencjonowanym producentem materiałów keramzytobetonowych Leca®BLOK.

Nasza firma istnieje od 1980 roku. Na początku prowadził ją Tadeusz Świniarski,  zajmował się produkcją ogrodzeń betonowych. Z biegiem czasu poszerzył asortyment produkcji o bloczki fundamentowe i pustaki ścienne. Produkowano wtedy prefabrykaty z betonu i żużlobetonu. Była to produkcja ręczna.

W latach 90 została zakupiona pierwsza wibroprasa do produkcji materiałów budowlanych. Wdrożono nowe technologie w produkcji, zwiększono  asortyment produkowanych materiałów o stropy Teriva, nadproża i wiele innych.

Z upływem lat zdobywania doświadczenia w produkcji prefabrykatów, firma zaczęła produkować materiały z keramzytobetonu w systemie Leca®BLOK. To nowoczesny i ceniony materiał w budownictwie. W 2013 roku Tadeusz Świniarski przekazał firmę synowi. Park maszynowy został zmodernizowany poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń do produkcji materiałów budowlanych.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ciągle poszerzamy ilość i ulepszamy jakość materiałów budowlanych. Dbając o zadowolenie naszych klientów, staramy się aby nasze materiały były wysokiej jakości.

Firma rodzinna od 1980r.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Zapraszamy do naszej firmy w dni robocze od poniedziałku do piątku
w godzinach: 08:00 do 16:00.