Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Belka stropowa TERIVA 8,0 długość 1,8 m – 7,2 m

Belki stropowe TERIVA 8,0 przeznaczone są do wykonywania stropów gęsto-żebrowych belkowo-pustakowych w systemie TERIVA, dla budownictwa mieszkaniowego i ogólnego. Są to prefabrykowane elementy żelbetowe, składające się z betonowej stopki i zatopionej w niej kratownicy przestrzennej. Belki w systemie TERIVA 8,0 są produkowane w modułach co 20 cm, zaczynając od długości 1,8 m do 7,2 m kończąc. Używane są do stropów o obciążalności do 8 kN/m2

Pustak stropowy TERIVA 8,0 keramzytowy 4 komorowy szary

Pustak keramzytowy stropowy TERIVA 8,0 w kolorze szarym 4 komorowy służy do budowania stropów w systemie TERIVA 8,0. Pustaki te charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami izolacyjności termicznej a przy tym są lekkie, co wpływa na zmniejszenie masy własnej stropu i zwiększenie jego nośności.

Pustak stropowy TERIVA 8,0 żużlobetonowy 4 komorowy

Pustak stropowy TERIVA 8,0 żużlobetonowy 4 komorowy służy do budowania stropów w systemie TERIVA 8,0. Pustaki te charakteryzują się względnie dobrymi parametrami izolacyjności termicznej. Są wykonywane w tradycyjnej technologii żużlobetonowej, dzięki czemu jest to najtańszy materiał budowlany na rynku.